geely2.jpg 

شرکت جيلران موتور  فعالیت خود را در پـاییز ۱۳۹۰ با هدف ارایه خــودروهای با کیفیت و درعین حال با قیمت مناسب جهت رفـــاه هر چه بیشتر هم میهنان عزیز آغاز کرد. این مجمــوعه در سال اول فعالیت خود ۲ مدل از خــودروهای شرکت .GEELY INTERNATIONAL CO به نام های EC7 و EC7 RV که دارای استانداردهای روز و تائیدیه های معتبر جهانی هستند را به عنوان اولین سری خودروها جهت ارائه به بازار داخلی و اقشار مختلف جامعه درنظرگرفت. شرکت جیلران موتور با محوریت ایجاد شبکه گسترده خدمات پس ازفروش درکشور بوده و بدنبال ارائه سرویس و خدمات برتر به مشتریان خود گام بر می دارد .برخی از برنامه های مجموعه جیلران موتور در سال ۱۳۹۱ عبارتند از:

 گسترش سبد محصولات:در حال حاضر شرکت Geely اقدام به عرضه حدود ۴۵ نوع محصول در کلاس جهانی می کند که عمده آنها توانسته اند تاییدیه های کیفی و ایمنی را از ارگانهای نظارتی معتبر بدست آورند. شرکت جیلران موتور در نظر دارد بخش قابل توجهی از این محصولات را در جهت برآورده سازی نیاز مشتریان در سال ۱۳۹۱ و سالهای آتی به کشور وارد نماید.
 توسعه شبکه خدمات پس از فروش:شرکت جیلران موتور به منظور ارایه خدمات پس از فروش گسترده و متناسب با کیفیت بالای محصولات و بر اساس استانداردهای جهانی و همچنین استانداردهای مصوب وزارت صنعت، معدن و تجارت اقدام به راه اندازی تعمیرگاه مرکزی بسیار مجهز و همچنین عاملیتهای مجاز استاندارد نموده است که به مرور زمان بر تعداد مراکز ارایه دهنده خدمات پس از فروش خواهد افزود. همچنین شرکت جیلران موتور با راه اندازی واحد آموزش متمرکز، توانسته است گام محکمی در جهت به روز نگهداشتن اطلاعات فنی پرسنل موجود در شبکه خدمات پس از فروش خود بردارد.
 تامین قطعات اصلی و با کیفیت:شرکت جیلران موتور با توجهی ویژه به بخش خدمات پس از فروش و برای رفاه حال مشتریان با اقدامی جدی و نظارتی دقیق به اجرای مدیریت فرایند چرخه تامین کالا پرداخته تا اقلام مورد نیاز مشتریان را در کوتاهترن زمان ممکن و با بالاترین کیفیت به آنها تحویل دهد.
 راه اندازی و بهبود مستمر Customer Service:از آنجا که یکی از عوامل کلیدی در پیشبرد اهداف یک مجموعه، کسب رضایت مشتری است بر این اساس شرکت جیلران موتور یکی از مهمترین اهداف اصلی خود را بر مبنای رضایتمندی مشتریان بنا نهاده است. جهت نیل به این مهم، شرکت جیلران موتور با پیاده سازی سیستم CRM و ایجاد کانالهای ارتباطی متفاوت جهت دریافت نظر و صدای مشتری بر روی محصولات و خدمات خود بر آن است تا با تمرکز ویژه ای در این بخش کیفیت محصولات و خدمات خود را جهت نیل به رضایت هرچه بیشتر مشتریان افزایش دهد.​​​​