​​
service-banner.jpg 
شركت آوا خودرو ارس ، فروش را پاياني بر ارتباط با مشتري خود ندانسته و خدمات پس از فروش را با هدف حفظ حقوق مصرف كنندگان در الويت دستور كار خود قرار داده است.
از آنجاييکه اين شرکت بعنوان عضوي از گروه اقتصادي گلستان در منطقه آزاد ارس فعاليت مي نمايد ، کليه خودروها و محصولاتي که از طريق شرکت آوا خودرو ارس بفروش مي رسد ، تحت گارانتي و خدمات پس از فروش شرکتهاي اصلي وارد کننده آن محصول در سرزمين اصلي مي باشد .
با هر خودروي خريداري شده ، امكان استفاده از شرايط گارانتي براي مصرف كننده مهيا مي باشد . سرويس هاي دوره اي و خدمات تعميراتي در دوران تضمين توسط شبكه عامليتهاي مجاز خدمات پس از فروش در سراسر كشور به مشتريان ارائه مي گردد .

امكان برخورداري از نصب قطعات اصلي نيز از طريق شبكه عاملين مجاز خدمات پس از فروش شرکتهاي اصلي وارد کننده در منطقه امكان پذير مي باشد.
 
اين مزيت رقابتي که به منظور ايجاد حس آرامش و اطمينان از کيفيت محصولات وارد شده به خريداران محترم ارائه مي شود از آنجايي اهميت مي يابد که شبکه گسترده خدمات پس از فروش شرکاي تجاري آوا خودرو در سطح منطقه و فراتر از آن در گستره ايران عزيز ، همواره و بصورت 24 ساعته آماده امداد رساني به مشتريان محترم بوده و کليه خدمات و قطعات مشول گارانتي در طول مدت تعهد بصورت رايگان و در کوتاهترين زمان ممکن در اختيار مشتريان قرار خواهد گرفت و در خصوص مواردي نيز که از شمول تعهدات گارانتي خارج مي باشد ، شرکتهاي اصلي وارد کننده متعهد به ارائه خدمات و قطعات بر اساس استانداردهاي تعريف شده شرکتهاي سازنده خودرو در شبکه عامليتهاي مجاز خود در منطقه خواهند بود .
 
--------------------------------------------------------------
شزايط عدم شمول گارانتي
 
مواردي كه تحت پوشش گارانتي قرار نمي‌گيرد:
 

سرويس هاي عمومي‌ شامل :

نظافت و پوليش خودرو، تنظيمات، روانكاري، تعويض روغن، فيلترها، افزودن يا تعويض ضد يخ، ميزان فرمان و بالانس چرخ‌ها مگر در مواردي كه جزئي از تعميرات تحت پوشش گارانتي باشد.

هرگونه فرسودگي قطعات كه در شرايط طبيعي رخ دهد، شامل پارگي يا از دست رفتن كيفيت نظير پريدن و جداشدن رنگ، كدر شدن ، تغيير شكل ، زنگ زدگي و خوردگي.

 

تعويض قطعات زير در شرايط طبيعي(قطعات مصرفي):

شمع موتور، تسمه‌ها، لنت ترمز، تيغه‌هاي برف پاك كن، فيوزها، صفحه كلاچ، فيلترها، لامپ چراغ‌ها و ساير قطعات مصرفي مگر در مواقعي كه تعويض اين قطعات به واسطه ساير تعميرات تحت پوشش گارانتي تعويض مي‌شوند.

هر خودرويي كه كيلومتر شمار آن دستكاري شده و يا نصب قطعاتي بر روي خودرو كه منجر به تغيير كيلومتر شمار و يا مشكل شدن تشخيص كيلومتر طي شده، گردند.

 

هر گونه خرابي يا عيبي كه در نتيجة موارد زير به وجود آمده باشد:

- سهل انگاري در انجام سرويس‌هاي ادواري و نگهداري صحيح (مطابق با دفترچه راهنما).

- استفاده نادرست عمدي يا غير عمدي، تصادفات، سرقت يا آتش سوزي.

- استفاده از مايعات، سوخت يا روغن‌هاي نامناسب يا معيوب.

- استفاده از قطعات غير از قطعات اصلي شركت مطابق دستور العمل شرکتهاي اصلي وارد کننده.

- نصب هرگونه وسيله، قطعه يا متعلقات اضافي كه توسط شركتهاي اصلي وارد کننده ، مجاز شناخته نشود.

- هرگونه تغيير، تعويض يا تعميرات ناصحيح.

- هرمورد جزئي كه عامل آن عيب در كيفيت و عملكرد خودرو يا قطعات آن نباشد، همانند صدا و لرزش‌هاي بسيار جزئي يا مواردي كه از مشخصات ذاتي خودرو مي‌باشد.

- لاستيك‌ها و مواردي كه شركت توليد كننده قطعه، مستقيما گارانتي را متقبل مي‌شود.

- ريزش‌هاي هوايي، نمك‌زار، شيره درختان و ‌برگها، طوفان يا ساير سوانح طبيعي.

-آسيب يا زنگزدي سطوح در اثر عوامل محيطي نظير باران اسيدي ، بارش مواد معلق (شيميايي ، صمغ درختان) ، ضربات سنگ، نمك جاده ، تگرگ، طوفان ، رعد و برق ، سيل يا ديگر بلاياي طبيعي

- خسارات جزئي يا كلي از قبيل هزينههاي سوخت ، تلفن يا باربرداري ، خسارتهاي جاني يا مالي، خسارتي كه در نتيجه استفاده نكردن طولاني مدت از خودرو باشد.

- انجام تعمير و نگهداري نامناسب يا استفاده از سوخت ، روغن يا روانكارها به جز آنهاييكه در دفترچه راهنماي مالك و توسط شركتهاي اصلي وارد کننده توصيه شده است.

- عوامل محدوديت جاده‌اي (شن، سنگريزه، گرد و غبار يا ساير عوامل جاده‌اي) كه باعث فرورفتن بدنه و صدمه به رنگ بدنه يا شكستگي‌ شيشه شود.

هرگونه عمليات تعميراتي خارج از عامليت‌هاي مجاز شركت اصلي وارد کننده.

 

به منظور استفاده از موارد گارانتي ، مالك خودرو همواره بايد موارد ذيل را مد نظر قرار دهد : 

· جهت تضمین عملکرد خودرو ، مراجعه برای دریافت سرویس فوق طبق کیلومترهای اعلام شده و زمان تعیین شده به عامليتهاي مجاز الزامی می باشد. خدمات قابل ارائه در این سرویس مطابق با جدول مندرج در دفترچه گارانتی صورت می پذیرد.

- از صحت آيتمهاي درج شده در فرم پذيرش در عامليت مجاز اطمينان حاصل نمايد.

- مدارك ثبت كليه سرويسهاي دورهاي انجام شده خودرو و تعميرات انجام شده در دوره گارانتي الزاماً توسط مالك خودرو حفظ و نگهداري شود.

- نسبت به انجام سرويسهاي دوره اي در زمان مقرر و توصيه شده اقدام نمايد.

- در صورت تغيير آدرس يا در صورت خريداري خودروي دست دوم ، لطفاً به يكي از عامليتهاي مجاز شبكه مراجعه نماييد تا توسط ايشان تغييرات (تغيير مالك يا تغيير آدرس) در نرم افزار جامع خدمات پس از فروش اعمال گردد.